вівторок, 11 липня 2017 р.

Цуцикам - господаря

   На гарячу лінію 51 каналу звернулася мешканка Амур-Нижньодніпровського району. Жінці підкинули двох цуценят. Собі забрати їх не має можливості. Наші журналісти з'ясували – єдиний спосіб пристроїти малечу – знайти господаря для собак або звернутися за допомогою до волонтерів. Адже державних притулків для тварин у нас немає.
   Наша знімальна група зустрілася з волонтерами одного з притулків Дніпра для тварин.
   Минув вже майже тиждень, відколи Наталія Іллівна звернулася до нас з проханням допомогти пристроїти двох цуценят.
   Знайти господаря для чотирилапих безхатченків можливо через соцмережі. Тварин фотографують, розповідають про них і очікують на добрі руки. Пропонують маленьких чотирилапих і просто на вулицях. Саме так свого котика «Ізюмчика» знайшла Віра Федорівна. Котик здоровий, грайливий, із щепленнями. І полікує, і розвеселить. Жінка вдячна волонтерам.
   В комунальному підприємстві «Зооконтроль» від міської ради розповіли, що безхатнім цуцикам та коншенятам – проводять евтаназію, тобто тварин усипляють, або треба шукати господарів – чим займатися не мають можливості. Ще один варіант, чотирилапий підростає до шестимісячного віку  - його стерилізують та роблять щеплення, ідентифікують і відпускають знову на вулицю.
   За припинення безконтрольного розмноження вуличних тварин виступають і волонтери.
   А ще небайдужість – допоможе подолати проблему безхатніх тварин.