четвер, 27 липня 2017 р.

Повернути здоров'я після ДТП

   Судовий процес та дорогоцінний час. Батьки двох школярок, яких 5 квітня на пішохідному переході збив водій, не можуть отримати гроші  на відновлення здоров’я дітей. Які питання у потерпілої сторони до суду та як почуваються дівчатка зараз?
   5 квітня Софія та Вероніка йдучи зі школи, потрапили під колеса авто на пішохідному переході. Остання після аварії  отримала травма ноги.
   Софія постраждала ще більше. Після ДТП вона певний час перебувала у комі, а попереду у неї довгий і не дешевий шлях реабілітації.
   Батьки дівчат кажуть: водій навіть не вибачився за скоєне, проте його покарання їх не хвилює. Головне питання – де взяти кошти аби повернути дітей до нормального життя. Саме тому до кримінальної справи батьки подали цивільні позови щодо відшкодування моральної та матеріальної шкоди.
   Проте суддя АНД районного суду у прийнятті цивільних позовів відмовив.
   Ситуацію що виникла, незалежний юрист коментує  так.
   Але заради пришвидшення справи, правознавець радить все ж подавати цивільні позови окремо від кримінальної справи.
   Батьки сподіваються, що справа вирішиться якомога скоріше і вони отримають кошти на лікування дівчат, особливо потребує лікування зараз Софійка. Кожен з вас може допомогти їй матеріально, за номером картки, 5168 7427 0516 9781 - Писарєв Андрій Сергійович