середа, 19 липня 2017 р.

Кооператив проти ОСББ

   ОСББ проти кооперативу. Боротьба між мешканцями будинку та головою кооперативу. Скаржаться люди на високі тарифи, бездіяльність та всевладдя голови кооперативу. Активна група мешканців будинку по вулиці Мандриківська 51м об’єдналася та створила ОСББ. Голова кооперативу просто так не віддає права розпоряджатися будинком. Свої інтереси люди захищають через суд.
   Будинок побудований кооперативом,  який  тепер виконує функцію обслуговування. А от ті, хто до  кооперативу не входять, вважають, що ця організація їх права утискає.
   Скаржаться також на свавілля з боку керівництва обслуговуючої організації.
   Шукати справедливості визвалася активна група людей. Вони створили ОСББ та зіткнулися з проблемою:
   Між собою сторони не могли дійти згоди. Тому з’ясування подальших відносин між прихильниками ОСББ та Кооперативу продовжилось у суді.
   Суд виніс рішення на користь Кооперативу. Аргументуючи це тим, що реєстрація ОСББ була здійснена неналежним чином, з порушеннями.
   Також, на думку юриста, піти можна шляхом реорганізації кооперативу в ОСББ. Для цього треба пройти низку зібрань та отримати позитивні відповіді з обох сторін. До речі, щодо роботи кооперативу не всі мешканці висловлюються негативно.
   На всі звинувачення у свій бік, голова Кооперативу «Мандриківська 127», відповідає, що завжди намагається іти назустріч,  незалежно від того, чи є членом кооперативу той чи інший мешканець будинку
   І високі ціни на тарифи спростовує. За деякі послуги мешканці будинку сплачують менше, ніж  встановлено загальноміським тарифом.
   Бухгалтер пояснює, з яких позицій складається рахунок для мешканця багатоповерхівки і на що, крім комуналки йдуть кошти:
   А також загально будинкові потреби. Це освітлення всередині та ззовні підїзду,  у ліфтах. Голова кооперативу впевнена, що разом зі зміною обслуговуючої організації, зміняться і тарифи, та не в найкращу сторону.
   Для мешканців цього будинку поки існує два варіанти: або домовлятись між собою, або шукати правди у суді.