вівторок, 18 липня 2017 р.

Центр у гуртожитку

   Читальна зала, місце для навчання й відпочинку – все це створили на базі однієї з кімнат гуртожитку Національного університету ім. Олеся Гончара. Таким чином небайдужі студенти власноруч вирішили облаштувати нову освітню платформу.
   Молодіжний центр на базі гуртожитку – ідея нова та незвичайна, діляться засновники закладу. Виникла вона, бо місця для відпочинку та навчання як такого немає, а можливість створення з’явилась.
   Організатори зазначають, що за два місяці порожню кімнату гуртожитку перетворили на чудове місце відпочинку, проте робота над проектом ще триває.
    Створюють таку освітню платформу студенти власноруч, і щодня приходять нові бажаючі долучитися до унікального культурного осередку. Назву молодіжний центр теж має символічну - Кузня української інтелігенції.
   На базі центру також створили і бібліотеку, її фонд вже нараховує близько чотирьохсот примірників серед яких і  рідкісні видання.
   Відкрити новий молодіжний центр планують вже у вересні, а долучитися до створення освітньої платформи вже може кожен бажаючий.