пʼятниця, 14 липня 2017 р.

Отравление детей в Новомосковске

   Відпочинок на лікарняному ліжку. З одного із Новомосковських пансіонатів дітей доправили прямо до лікарні. Батьки впевнені, що справа у неякісному харчуванні, пансіонат же своєї провини не вбачає.
   Пані Наталя вже не перший рік відпочиває у санаторії якому довіряє. Цього року як зазвичай вона приїхала оздоровитись зі своїми онуками, проте увечері стан дітей погіршився.
   Дітей шпиталізували. У медичному закладі жінка зустріла знайомих відпочивальників з того ж пансіонату.
   У медзакладі взяли аналізи, результатів поки не має, проте представник лікарні впевнена, що стан дітей зумовлений купанням у річці. Версію з отруєнням у їдальні поки відкидають.
   У санаторії лікарі надали меню від 11 липня, там дійсно була риба на яку скаржились відпочиваючі. Разом з меню надали і документи.
   Проте кількість госпіталізованих лікар назвала не одразу. З початку мова йшла лише про двох дітей, бабуся яких звернулась до представників ЗМІ.
   Проте згодом згадали ще кілька випадків.
   Наразі у їдальнях повно людей. Комусь подобається місцеве меню.
   А хтось говорить, що їжею не задоволений.
   Наразі здоров’ю шпиталізованих дітей нічого не загрожує. Для остаточного діагнозу чекають на результати аналізів. Поки батьки дітей впевнені, що справа у несвіжій рибі, робітники пансіонату кажуть, що будь-яку інфекцію можна було отримати через воду, або з місцевого стихійного ринку. Ми слідкуватимемо за подальшим перебігом подій. Адже вже найближчим часом результати аналізів покажуть, чому канікули перетворилися на лікарняний.