четвер, 13 липня 2017 р.

Смертельний перехід

   Черговий трагічний випадок на перехресті проспекту Героїв Сталінграда та вулиці Гавриленка - 7 липня тут загинула 16 річна дівчина,  і це тільки останній зі всіх прикрих випадків.
   Вінок на вуличному стовпі – сумне нагадування про трагічний день для місцевих жителів. Шістнадцятирічна Валерія перетинала дорогу через пішохідний перехід, коли на неї наїхав автомобіль Шкода. Від отриманих травм дівчина померла в лікарні. Місцеві мешканці скаржаться, що на жаль цей прикрий випадок не перший, і ця смертельна аварія лише поповнила трагічну статистику. Подібні ДТП тут стаються постійно, адже перехрестя абсолютно не облаштоване для пішоходів. Оксана живе поряд зі злощасним переходом, і говорить, що подібні випадки бачить дуже часто, тому й сама з острахом переходить дорогу.
   Жінка зазначає, що поряд знаходиться школа, і через перехід ходить чимало дітей, тому вони є постійно в небезпеці.
   Жителі додають, що з цією проблемою неодноразово зверталися до влади, проте ні змін ні відповідей поки не отримали. Тому аби прискорити цей процес небайдужі городяни влаштовують акцію «Життю зелене світло», аби привернути увагу і влади і звичайних жителів до проблеми безпеки на дорогах. Вона буде проходити 21 липня з 16 до 18 години по проспекту Гагаріна.
   Аби дізнатися чому й досі ситуація на переході залишається без змін, ми звернулися у відповідні інстанції, відповіді чекаємо.