вівторок, 11 липня 2017 р.

Відновлення палацу студентів

   Менше слів і більше діла. Молодь Дніпра взялася за відновлення палацу студентів Дніпропетровського національного університету. Як вони планують це зробити та коли містяни зможуть побачити оновлену пам’ятку архітектури знають наші журналісти.
   Палац студентів ДНУ щорічно приймає тисячі першокурсників та містян. А сходи, що знаходяться з боку парку, давно стали популярним місцем для фотосесій. Та попри це вони мають занедбаний вигляд. Команда волонтерів-ентузіастів вирішила привести сходи до ладу. Для цього вони організували благодійний фонд. 
   Взяти участь у відновленні знакового місця у Дніпрі може кожен бажаючий. Для цього організатори запустили краудфандингову кампанію та ведуть активну діяльність у соцмережах.
   Палац збудували ще у 1952му році, він є пам’яткою архітектури. Це означає, що сходи мають зберегти свій первісний вигляд. Аби знати точно як саме виглядав палац раніше та відновити усі деталі створено спеціальну комісію до якої можуть долучитись усі, хто знається на архітектурі та має бажання допомогти.
   Команда волонтерів планує збирати кошти через благодійну платформу, влаштовувати цікаві для містян заходи і тим самим потроху відновлювати сходи палацу.
   Відновлення сходів планують завершити до сторічного ювілею університету.