пʼятниця, 14 липня 2017 р.

Повернення бійців 93 бригади додому

   Повернення додому після року війни. 93 окрема механізована бригада та 20 окремий мотопіхотний батальйон повернулись у селище Черкаське в місце постійної дислокації. Рідні та близькі зустрічали воїнів, що за рік служби встигли побувати у найгарячіших точках сходу і повернутись із численними досягненнями.
   Після майже року виснажливих бойових дій бійці 93-ї окремої механізованої бригади та 20-го окремого мотопіхотного батальйону повернулись додому. І повернулись чесно і професійно виконавши роботу по захисту держави, кажуть командири.
   Серед прибулих воїнів чимало справжніх героїв. Одного за одним бійців нагороджують почесними медалями за військові подвиги. Нажаль, деякі нагороди вручають військовослужбовцям посмертно, віддаючи їх батькам.
   За минулий рік особливо встигнула виділитись розвідка 20 бригади. Це саме вони нещодавно взяли в полон кадрового військового російської армії Агеєва. Командир згадує: операцію планували заздалегідь і виконали блискавично. Але те що серед захоплених ворогів є російський контрактник – дізнались лише згодом.
   Але вдома, діляться бійці, про війну думати зовсім немає бажання. Бо найголовніше – це рідні що їх дочекались. От і Анна з маленькою донечкою точно не злякає дощ: вони прийшли зустріти чоловіка і  тата вже з третьої ротації.
   Тепер українських військових чекає щонайменше місяць відпочинку. А далі збори, навчання і нові перемоги, впевнені бійці.