вівторок, 4 липня 2017 р.

Прорвало труби-2

   Ще 29-го червня на гарячу лінію новин 51-го звернулися ображені мешканці житлового будинку №21, що по вулиці Новосельній. Дніпряни  скаржилися: негараздів у будинку чимало, та їхнім рішенням ніхто не займається. Рано вранці, 29 числа у будинку вкотре прорвало труби.
Мешканці говорять, таке трапляється приблизно раз на два місяці. Відремонтувати ж труби у житловому господарстві тільки обіцяють.
   Життя, як на пороховій бочці. Мешканці будинку №21, що по вулиці Новосельній скаржаться – кілька разів на рік старі труби прориває. Подібне сталося і вранці 29 червня: у будинку вкотре сталася аварія. Вода залила технічне підвальне приміщення. Люди викликали працівників аварійної служби та позбавлятися від наслідків підтоплення довелося власноруч.
   Люди говорять, труби давно потребують ремонту.  Та, бідкаються, на їхні проблеми ніхто не звертає уваги. Мешканці демонструють купу паперів зі скаргами до обслуговуючої компанії.  Є навіть листи від начальника районного житлового господарства, у яких зазначено, що цей будинок внесуть до списків на поточний ремонт. Та, кажуть місцеві, від листів та скарг жодного результату. Тим часом, ділиться пан Валентин, будинок потрохи руйнується.
   Чому й досі комунальники не вирішують  проблему? З цим  питанням ми звернулися до обслуговуючого підприємства, а саме до житлового господарства Центрального, колишнього Кіровського району. Та минулого тижня отримати коментар з цього приводу так і не вдалось.
   Вже у понеділок, третього липня на наші питання відповідає головний інженер житлового господарства Центрального району. Сергій Ісаєв говорить, ремонт труб цьогоріч не передбачений, адже на це з міського бюджету не виділили кошти. Хоча заявку на виділення грошей до міськради відправляли.
   За роз’ясненнями звертаємось до міськради. Директор департаменту житлового господарства каже, дійсно, грошей на поточний ремонт труб у будинку цьогоріч не виділено.
   Як каже Владислав Грицай, мешканці цього будинку винні обслуговуючому підприємству близько 15-ти тисяч гривень. Говорить, якщо б не було боргу, труби відремонтували б за рахунок саме цих коштів. Щоправда, за словами чиновника, вартість такого ремонту може сягати сімдесяти тисяч гривень. Та Владислав Грицай стверджує, на будинок без заборгованості кошти завжди знайдуться.
   Поточний ремонт труб у цьому будинку планують на 2018-рік. Проте, чи виділять на це кошти – невідомо. Це залежатиме від обсягу міського бюджету. Цьогоріч на поточні та капітальні ремонти житлових будинків Дніпра виділили близько двохсот мільйонів гривень.