вівторок, 6 червня 2017 р.

Акція в підтримку медичної реформи

   Дніпряни долучилися до всеукраїнської акції «Година смерті». Люди вимагають у народних депутатів підтримати медичну реформу в Україні та проголосувати за пакет законопроектів, поданий на розгляд до Верховної Ради.
   Під стінами обласної адміністрації люди один за одним лягають на землю. Їхні силуети обводять крейдою. Контурів людських тіл, що символізують померлих через неякісну медицину, стає все більше і більше.
   Так активісти намагаються звернути увагу влади до того, що в Україні, згідно із статистикою, кожну годину від різних захворювань помирає понад 60  людей.
   Змінити ситуацію, впевнені активісти, можна. Але для цього, кажуть, варто втілити медичні реформи. І саме на цьому пленарному тижні мають розглянути пакет законопроектів щодо покращення медицини. Люди закликають народних депутатів підтримати ці реформи.
   Пакет реформ передбачає гарантії забезпечення населення необхідною медичною допомогою, лікарськими засобами, збільшення фінансування охорони здоров’я та покращення медичного обслуговування. Підтримати реформи у сфері медицини вийшли люди у пів сотні українських міст. Так до акції долучилися і мешканці Кропивницького.
   Пакет медичних реформ розглядатимуть вже завтра. Люди сподіваються, що все ж його затвердять, бо це, впевнені, єдина надія на покращення медицини.