понеділок, 19 червня 2017 р.

Небезпечний перехід

   Навіть ідучи на зелене світло світлофора по пішохідному переходу варто пильнувати, адже не рідко коли у гонитві за першість водії маршрутних таксі нехтують сигналами світлофорів.   Саме у таку ДТП потрапив боєць АТО, який повернувся додому неушкодженим.
  Ігор був мобілізований в одну з перших хвиль ще у 2014 році. Він пройшов котел у Дебальцевому та повернувся додому без жодного поранення.
   Недотримання правил дорожнього руху водієм маршрутного таксі коштувало хлопцеві здоров’я. Унаслідок ДТП він отримав забій грудної клітини та перелом ключиці. За словами лікарів, якщо б Ігор не отримав вчасної допомоги, то це могло коштувати хлопцеві життя.
   Ігор працює інженером у дніпровському національному університеті. ДТП сталась коли він переходив проспект Гагаріна перед вишем.
   За словами хлопця водій не надто переймався його станом і підійшов лише через деякий час.  Швидку та поліцію Ігор викликав собі сам. Наступного дня на цьому ж переході водій легковика збив на смерть дев’ятирічну дівчинку. А сьогодні там повісили тимчасовий попереджуючий знак про пішохідний перехід.