пʼятниця, 30 червня 2017 р.

Реабілітація атовців

   Повернути бійців АТО до мирного життя. Таке завдання ставлять перед собою спеціалісти  лікарні імені Мечнікова. Саме для цього вони завітали до Верхньодніпровська і оглянули українських захисників, що пройшли гарячі точки війни.
   Питання адаптації бійців АТО до звичайного життя на сьогоднішній день дуже важливе, запевняють лікарі. Наша область стала форпостом у боротьбі з ворогом і тисячі військових з різних міст потребують особливого обстеження.
   Боєць з позивним «Фоміч» добровольцем пішов воювати на схід. Пройшов Дебальцево. При першому ж огляді лікарі помітили певні порушення в нервовій системі. Чоловік зізнається: була контузія, проте через власну скромність не звик скаржитись на проблеми.
   Це дуже серйозна проблема – наголошує завідувач психоневрологічного відділення лікарні імен Мечнікова. Адже невчасно виявленні наслідки контузії можуть призвести до серйозних наслідків.
   Всеволод один з тих, кому пощастило. Його вчасно попередили про можливі загрози і відправили на детальний огляд в обласну клінічну лікарню.
   Медики наголошують: наразі лікарі області не мають достатнього досвіду і обладнання для виявлення потенційно-небезпечних порушень нервової системи. А тому, кожен боєць, що отримав контузію на сході, має звертатись до спеціалістів обласної лікарні.