пʼятниця, 16 червня 2017 р.

Нечистоти у зеленій зоні

   Дніпровці скаржаться, вже кілька років, як їм заважає жити  сморід. Джерело запаху – каналізація, що тече просто по землі, - знаходиться на занедбаній ділянці. Територія розташована поблизу парку Сорокаріччя визволення Дніпропетровська.
   Парк Сорокаріччя визволення Дніпропетровська – улюблене місце прогулянок для Євгена Миколайовича. Чоловік ділиться, раніше можна було гуляти й територією навпроти,  що наразі обнесена огорожею.
   Та зараз – це тільки спогади. Замість дитячого майданчику тепер тут  – сміття та сморід, замість стежок для прогулянок – каналізація.
   Небайдужий пенсіонер ділиться: воює з чиновниками вже не перший рік. На зустріч зі знімальною групою чоловік прийшов із цілим пакетом документів – там, переважно скарги до різних інстанцій. Як стверджує Євген Лясковський, ця ділянка повинна належати місту.
   Із питаннями, кому належить ділянка та хто відповідальний за її стан ми звернулися до міської ради. Надіслали офіційний запит. Зверталися ми і до водоканалу. Також, із офіційним запитом. Та й там – жодного результату. А ось голова громадської ради при екологічній інспекції вирішила піти далі. Та звернулася до поліції.
   З приводу бездіяльності правоохоронних органів активістка подала позов до суду. У суді нам коментарів не надали. Наступне засідання заплановано на наступний тиждень. А поки що справа не зрушила з місця, і дніпряни  продовжують страждати від смороду.