пʼятниця, 16 червня 2017 р.

Небезпечний електротранспорт

   У Дніпрі сталося загоряння трамваю першого маршруту. На зупинці, що на  вулиці Січових стрільців  в одному з вагонів сталося коротке  замкнення. Виникло задимлення. Трамвай швидко зупинили та випустили людей. Втім без постраждалих не обійшлося. Всіх їх доправили до лікарні імені Мечникова. Серед постраждалих від вогню:  журналіст і  оператор Новин 51 каналу.
   Вранці вони  їхали на роботу і гадки не мали, що щось може завадити  туди дістатись. Проте у якусь мить у салоні трамваю першого маршруту з’явились іскри та їдкий сморід.
   За словами Юлії, були й інші постраждалі, щонайменше шестеро людей. Проте водій трамваю жодного з них не помітила.  А кондуктор вагону намагалась довести, що травми отримати було неможливо і люди могли безперешкодно вийти.
   За словами представників ДСНС, що були на місці події, пригода мала такі наслідки через людський фактор.
   У результаті паніки дівчина дістала травму верхньої кінцівки, а от хлопцю пощастило менше. Він отримав забій ребер та м’яких тканин. І все це сталось через закриті задні двері.
   У трамваї замінили лампу на стелі і він уже вийшов на свій маршрут, проте деякі питання залишились без відповіді. Хто саме  перевіряв вагони, через що виникла ця ситуація та чому думки пасажирів та представника КП «Дніпровський електротранспорт» так відрізняються.