середа, 21 червня 2017 р.

Рятування на воді

   Рятувальники провели для дніпрян майстер-клас. Розповіли та показали, як правильно надати першу медичну допомогу потопаючому. Відбувалося все це прямісінько на пляжі.    Такий профілактичний рейд почали з Монастирського острова та закінчили на житловому масиві Перемога-1. Всіх бажаючих запрошували нехитрим методом: за допомогою гучномовця.
   Рятувальники пройшлися пляжем, нагадали відпочиваючим правила поведінки. Просили  бути обачними та небайдужими, щоб оминути негативних наслідків на відпочинку.
   Щоб людям було цікавіше та наочніше для початку рятувальники інсценували спасіння потопаючого. Чоловіка поклали на сушу. А коли люду трохи назбиралося, волонтер із червоного хреста розпочала рятувальні дії. Проте демонструвала навички надання першої медичної допомоги вже на манекені. А ті, хто виявив цікавість до майстер-класу могли спробувати це власноруч. Юрій довго спостерігав аж потім і сам приєднався. Чоловік старанно виконував вказівки волонтера. Зізнається, освіжив свої знання.
   Такі навички завжди будуть у нагоді, особливо на місцевості, де рятувальників нема. На Монастирському ж пляжі рятувальники працюють цілодобово. Проте на пляжі чергують саме у години його роботи. З 9ї до 18ї. Ввечері та вночі стануть на допомогу за сигналом рятувальної служби.
   Завершивши свою місію на пляжі Монастирського острова, команда рятувальників рушила до берегів житлового масиву Перемога-1. Продовжувати свій рейд «Безпека на воді».