середа, 7 червня 2017 р.

Зникла дівчинка

   У Кривому Розі шукають дівчинку. Вже 4 дні  шестирічна Аміна Менго не з’являється вдома. Натомість, неподалік від дитячого будинку сімейного типу, де виховували дитину, в озері водолази знайшли пакет із останками. За попередньою інформацією поліцейських – вони можуть належати саме зниклій дівчинці. Також, одна з версій правоохоронців – причетність до зникнення дитини її опікунів.
   Кілька днів поліція шукає зниклу у Кривому Розі Аміну Менго. Про зникнення дитини прийомні батьки заявили ще 3-го червня.  Правоохоронцям вони повідомили: по дорозі, коли їхали автівкою, дівчина попросилася вийти до туалету в районі залізничного  переїзду. За словами опікунів, те, що дитина до машини так і не повернулася, подружжя помітило лише на вокзалі.
   Жива дівчинка чи ні – наразі невідомо. 6-го червня з озера, що знаходиться поблизу будинку сімейного типу, водолази виловили пакет із останками. За даними поліцейських – вони можуть належати зниклій дівчині. На місце страшної знахідки вказав прийомний батько дитини.
   Експертиза триватиме до трьох тижнів. Допоки експерти не встановлять, кому саме належать знайдені в озері останки, поліцейські не припиняють і пошуки дівчинки.
   Окрім Аміни Менго, у цій сім’ї виховують ще сімох дітей – трьох власних та чотирьох прийомних. За словами соціальних працівників, досі проблем із родиною Кудрявцевих не виникало. Наразі відомо, що соцслужби забрали дітей до реабілітаційного центру до з’ясування  усіх обставин того, що сталося.