четвер, 29 червня 2017 р.

Дитячий флешмоб

   Підводка У дитячому оздоровчому центрі соціальної реабілітації Санаторного типу «Перлина Придніпров’я»  до Дня Конституції провели кілька флешмобів. Про свято в дитячому центрі та  відпочинок маленьких громадян пільгових категорій  - далі ...
   На святковій лінійці  - дві сотні дітей. День видався спекотним, тому всі в  кепках. Біля кожного маленького загону – дорослі. Слідкують за порядком та самопочуттям маленьких перлинчан.  На святі не було довгих промов. Традиційно – танці, пісні та побажання. Діти підтанцьовували та підспівували. Слова популярних українських пісень -  добре їм відомі.
   Оздоровчий центр – як окрема планета, тут свої правила. Є карта, дороговкази із назвами вулиць. Тут свої внутрішні закони та традиції. Нудьгувати немає коли, говорять діти. Відпочивають від гаджетів, хоч доступ до них є.
   До святкування Дня Конституції  готувалися заздалегідь. Діти розповіли - відпрацьовували рухи під музику щодня.
   В «Перлині Придніпров’я» діти з усієї області. Серед них чимало з родин, яких безпосередньо торкнулася війна,  імена рідних для них людей можна знайти в книзі пам*яті загиблих. Зустріли тут Влада Куриловича – сина майора Віталія Куриловича, який загинув поблизу Слов*янська в районі проведення АТО. Влад із династії військових , сам вирішив продовжити сімейні традиції. Мріє про мир та спецназ.
   Влад, як і його друзі, взяв участь у Флешмобі «кулька мрії». І дорослі і малі зібралися в кола і взялися писати на жовтих і блакитних кульках побажання країні. Серед головних  – мрії про мир.
   У магічну силу побажань в особливий день  діти вірять. Запустили кульки в небо -  і до справ. Свято – святом – а за розкладом -  ігри.