понеділок, 19 червня 2017 р.

Порушники правил вигулу собак

   Цьогоріч у Дніпрі затвердили нові правила утримання домашніх тварин. Попри це дніпряни й досі продовжують вигулювати своїх чотирилапих без намордників та повідків. Така поведінка собачників влаштовує далеко не всіх.
   Ярослав мешкає неподалік спортивного майданчика, що у парку ДНУ. Хлопець розповідає, вже багато років він займається спортом, тому щодня бігає на стадіоні. Говорить, тут і свіже повітря, і хороші умови, скаржиться він лише на  власників чотирилапих. Мовляв собак у парку вигулюють без повідків та намордників.
  За словами хлопця на стадіон щоранку виходять спортсмени, повз на заняття поспішають студенти та проходять мами з візочками. На його думку вигулювати собак без повідка тут небезпечно. Для того аби розставити крапки над «і» хлопець навіть викликав поліцію.
   В свою чергу правоохоронці кажуть, правила вигулу домашніх тварин чітко прописані. На прогулянці собака має бути на повідку та з намордником. У іншому випадку господарі чотирилапих порушують закон
   Попри чітко прописаний закон притягнути до відповідальності недобросовісних господарів досить складно. Скласти протокол на собачника який вийшов на прогулянку без документів правоохоронці не можуть.
  Правоохоронці кажуть, до затримання доходить дуже рідко, адже везти людину разом з собою до відділення поліції незручно. Як правило патрульні просто обходяться попередженням. У такому випадку залишається лише сподіватися на добросовісних господарів собак, які все ж таки дотримуватимуться необхідних правил.