четвер, 15 червня 2017 р.

Люди купаються – пляжі готують до відпочинку

   Офіційно, у Дніпрі вже стартував купальний сезон. Відповідні паспорти отримали 9 Дніпровських пляжів. На трьох головних офіційних міських пляжах –  це Придніпровський, Воронцовський та Монастирський, й досі триває процес благоустрою.
   4 мільйони гривень на новий пісок, стюардів та вивіз сміття. Саме таким чином у міській раді Дніпра приводять до ладу офіційні пляжі міста – Монастирський, Воронцовський та Придніпровський.
   Наразі роботи завершили на найменшій із зон для купання – на Придніпровсьому пляжі. А ось на найбільшому – Монастирському – процес благоустрою триває.  Пляж застилають шаром нового піску. Та перед цим – очищують територію від відходів та небезпечних предметів.    Загалом на Монастирському острові зібрали близько п’ятисот тон сміття.
   Попри те, що роботи ще не завершені, люди вже купаються. Пані Зінаїда відвідує спортивні заняття на Монастирському острові. Двічі на тиждень жінка завершує тренування походами на пляж.
   Вже працюють і стюарди. Вони одягнені у спеціальну форму, для того, щоб їх можна було легко впізнати.
   Цьогоріч офіційні пляжі міста планують тільки прибрати. У 2018-му чиновники мають намір провести повну реконструкцію Монастирського пляжу. Лінію відпочинку розподілять на зони. Серед них – і платна ділянка, із шезлонгами та басейном.
   Загалом, в області цьогоріч планували відкрити 13 пляжів. Із них відрили лише ті, що розташовані у Дніпрі. Щодо Верхньодніпровської зони для купання – місцеві чиновники тільки нещодавно подали папери на отримання необхідних дозволів. Інші 3 пляжі, де наразі купатися не можна – знаходяться  у Кривому Розі. 
   Всі пляжі обласного центру, згідно перевірок держпродспоживслужби, безпечні для відпочиваючих.