четвер, 15 червня 2017 р.

Патріотичні девізи та костюми

   У Дніпрі стартувала всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл (Джура)». В обласному центрі змагання проводять в тринадцяте. Цьогоріч до участі запросили тридцять одну команду з усієї області
   Рівні шеренги та святковий настрій. Урочистості розпочали з традиційної лінійки та патріотичних девізів. Кожна команда на чолі з капітаном вітала гостей свята.
   Цьогоріч вперше до змагань долучилися представники Слобожанської об’єднаної територіальної громади. Усього у команді вісім школярів. Учасники кажуть, до конкурсу готувалися цілий рік та зараз готові перемагати
   Загалом конкурс триватиме п’ять днів. Слобожанські соколи запевнили, ця гра об’єднує патріотів та надихає сотні школярів.
   Також на святі не обійшлося без танців. Свій подарунок приготував дніпровський хореографічний колектив.
   Окрім танців та традиційної презентації команд, школярі  підготувала подарунки для військовослужбовців. Гуманітарні набори зібрали у навчальних закладах та наразі передали пакунки представнику національної гвардії.
   По завершенню урочистої частини юні патріоти разом з учасниками АТО направилися до алеї слави. Біля світлин героїв діти вшанували пам'ять військових, поклали квіти.
   Патріотична гра «Сокіл»  стартує 15 – го червня. Змагання пройдуть у дитячому таборі – «Перлина Придніпров’я ». Переможця визначать за 5 днів. У серпні найкращі поїдуть до Харкова та візьмуть участь у всеукраїнському етапі конкурсу.