четвер, 15 червня 2017 р.

Загибель дітей на воді

   З початку червня на Дніпропетровщині через необережне поводження на воді загинуло п’ятеро підлітків. За словами рятувальників, головна причина – купання у необлаштованих місцях та безвідповідальність батьків.
   Одна з улюблених дитячих розваг під час літніх канікул – купання у річці. Та до цього відпочинку підлітки, зазвичай, ставляться безвідповідально – кажуть правоохоронці. Обирають не облаштовані пляжі. А купання у таких небезпечних місцях може призвести до трагічних наслідків.
   Всі ці діти, розповідають рятувальники, знаходилися біля води без нагляду дорослих. Тепер їхні батьки понесуть відповідальність. Нині по кожній справі триває досудове розслідування.    За невиконання обов’язків у виховані дітей дорослим загрожує штраф до 340 гривень або ж кримінальна відповідальність.
   Ще одна причина загибелі дітей – купання на необлаштованих пляжах. Які, пояснюють рятувальники, є дуже небезпечними.
   У Дніпрі є три облаштованих для відпочинку пляжі: Монастирський, Воронцовський та Придніпровський. Рятувальники закликають містян відпочивати лише там. Адже, у разі надзвичайної ситуації, на порятунок потопаючого є лише три хвилини. І за цей час, кажуть, вони не встигають доїхати до місця пригоди. І більшість таких випадків закінчуються загибеллю.