четвер, 29 червня 2017 р.

Як вберегтися від спеки

   Пекельне літо у Дніпрі. За прогнозами Дніпропетровських синоптиків у липні стовпчик температура підніметься до позначки + 38 градусів. Загалом за словами спеціалістів така температура протримається до вересня. Як у спеку вберегти своє здоров’я?
   Прохолодний вітерець та літній дощ про таку погоду мріють мільйони українців. Цьогоріч температура повітря сягнула позначки у + 35 градусів. Вдень сховатися від такої спеки можна хіба біля кондиціонера. Дніпряни кажуть, це  впливає на самопочуття та продуктивність.
   Медики кажуть, від спеки страждають всі від малого до великого, але в першу чергу така погода впливає на людей з серцево-судинними захворюваннями та пенсіонерів.
   Медики кажуть, у літній період щодня до лікарні звертається 2-3 пацієнти з тепловим або ж сонячним ударами. Перші симптоми такої недуги – запаморочення, головний біль та пітливість. Все через високу температуру та стрімке зневоднення організму. Для того аби чергова прогулянка не привела вас на лікарняне ліжко, медики радять.
   Також бажано прикрити голову від прямих сонячних променів та уникати тривалих прогулянок під палючим сонцем. Відтак  порятунок місцеві знаходять на березі Дніпра та біля фонтанів. Синоптики кажуть, така висока температура протримається до кінця літа. 
   Тож якщо пересидіти спекотну погоду вдома не вдається варто пам’ятати: 2 - 3 літри води на добу та головний убір допоможуть врятувати організм від перегріву.