пʼятниця, 23 червня 2017 р.

Нові зупинки

   У Дніпрі облаштовують зупинки громадського транспорту. Старі конструкції замінюють сучасним комплексом, який має систему обігріву, вай-фай, годинник та інші корисні обладнання. Нині у місті функціонують вже три такі зупинки.

   Безкоштовний вай-фай, годинник, термометр, юсб-роз’єм для підзарядки мобільного телефону. Тут є все необхідне для комфортного очікування маршрутки чи громадського транспорту. А для холодної пори року зупинку облаштували ще й обігрівачами. Поки що у    Дніпрі функціонують три такі комплекси, які були зроблені за рахунок підприємців, що відкрили там свої кіоски. У планах до кінця року звести ще понад 60.
   Облаштувати такі комплекси  планують за рахунок місцевого бюджету та інвестицій підприємців. Останнім пропонують відкрити на зупинках кіоски. Та головне, наголошують комунальники, аби містяни дбайливо ставилися до нових споруд. Адже Дніпро вже має сумний досвід в облаштуванні сучасних зупинок. У 2016 році на житловому масиві 12 квартАл вже встановили подібний комплекс, та його швидко обікрали та зруйнували.
   Містянам нові зупинки до вподоби. Люди кажуть: зручно та комфортно. Але головне, наголошують, аби такі ж звели у віддалених районах Дніпра.
   Для облаштування у місті сучасних зупинок поки шукають інвесторів. Та комунальники обіцяють, вже до кінця року у Дніпрі обов’язково збільшиться кількість комфортних місць для очікування громадського транспорту.