понеділок, 26 червня 2017 р.

Фестиваль муралів

   Фестиваль муралів у Дніпрі стартував і містяни можуть побачити перші плоди праці художників. Хто ті люди, що малюють та чим вони прикрасять наше місто – знають журналісти новин.
   Мурали – великі малюнки на стінах. Цей різновид стріт-арту вже став своєрідним брендом у багатьох країнах Європи і зараз набирає популярності в Україні. У рамках фестивалю муралів  у Дніпрі буде створено чимало яскравих малюнків. Ось ці хлопці працюють над муралом під назвою «Безсмертя».
   Координатор художників  Максим розповідає, що хлопці приїхали з Маріуполя, вони ще зовсім молоді та різні за характерами, проте створили гармонійний тандем.
   Після опанування парканів хлопці перейшли на більш масштабні поверхні і вже закінчили свою роботу на якій зображено вічне життя. А от художник з Києва на ім’я Алекс нещодавно розпочав свою роботу на житловому масиві  Покровський. Він працює над проектом «Заломлення». На шістнадцятиповерховому будинку буде зображено дівчину, яка спостерігає за квіткою.
   Зазвичай ідею малюнку диктує формат будівлі. Лише коли автор її побачить, зможе намалювати ескіз. Над «Заломленням» Алекс планує працювати близько 18 днів, оскільки і об’єм роботи великий, і є свої нюанси.
   Це перша робота Алекса у Дніпрі. Проте у Києві він попрацював чимало. Там уславився його мурал під назвою «Стриж», що став найбільшим у всій Україні. На втілення цієї ідеї знадобилось 90 літрів фарби та неабиякий хист.