четвер, 15 червня 2017 р.

"Зелена хвиля"

   9 мільйонів гривень на новий проект. У Дніпрі відкрили центр управління міськими світлофорами. Раніше інформацію про стан світлофорів передавали за допомогою радіосигналу. За словами розробників, головна перевага нової системи – автоматичність.
  Управління здійснюють в онлайн – режимі. Відтак обіцяють, Дніпро стане першим містом України, де запустять «зелену хвилю» на автошляхах.
   Місто без заторів. Завдяки новій системі управління світлофорами у Дніпрі обіцяють запустити динамічну «зелену хвилю» на основних магістралях міста. Відтак завдяки автоматичній системі, яка підбиратиме оптимальну швидкість транспорту водії зможуть уникнути заторів. Наразі проект тестують на Набережній Перемоги.
   Водії таке нововведення оцінили. Ілля за кермом вже понад чотири роки. Говорить, затори у нашому місті не рідкість, тож переконаний «зелена хвиля» дозволить економити час та нерви. Особливо це стане у нагоді недосвідченим водіям. 
   Загалом у місці працює 181 світлофор наразі до нової системи підключили 84 з них. Всі вони працюють дистанційно. До центру передають інформацію про режим роботи, справність об’єкта та ситуацію на дорозі. В майбутньому планують додатково встановити інформаційні табло та камери відеоспостереження.
  Головна мета нового проекту – зробити магістралі Дніпра безпечнішими. Розробники кажуть, до кінця року система контролюватиме рух автівок на ключових магістралях міста. Її підключать на Січеславській та Заводській  Набережних, а також на Запорізькому шосе та Слобожанському проспекті.