субота, 3 червня 2017 р.

Протест проти призначення Ткаченка

   27 травня мер Дніпра Борис Філатов заявив про призначення на пост керівника муніципальної поліції міста одного із колишніх керівників спецпідрозділу Беркут, часів 2013-14 років Андрія Ткаченка. Така заява спричинила неабиякий сплеск різних коментарів у соцмережах.
Люди обурені таким рішенням вийшли і на мітинг під вікна Дніпровської міськради. У центрі подій була і наша знімальна група.
   О 14 годині 1 червня відбулася прес-конференція новопризначеного керівника муніципальної поліції Дніпра.  Мета, розповісти про перші кроки на посаді. Та взагалі про те чим займатиметься ця організація.
   Прокоментував чиновник і агресію в Інтернеті. Чому люди невдоволені аргументує так:
   Проте під час звіту, журналістів хвилювало питання щодо подій Майдану, а саме те, де під час побиття людей беркутівцями був і сам пан Ткаченко.
   Вже ввечері першого червня під стінами міськради зібралися люди, котрі прийшли особисто вимагати відставки Ткаченка.
   Серед тих хто прийшов на мітинг були і учасники АТО. Роман один із них.
   Висловити свою громадянську позицію прийшов і Вадим.
   Своє слово міг сказати кожен, до мікрофону запрошували всіх бажаючих. Закінчився ж мітинг підписанням резолюції. Основних вимог 3. Зняття з посади Андрія Ткаченка, ліквідація такого підприємства, як муніципальна поліція, та створення відкритих конкурсів з відбору осіб на ключові посади.  Проте у чому б не звинувачували Андрія Ткаченка, за законом він може бути на вищезазначеній  посаді.