четвер, 22 червня 2017 р.

Мітинг правозахисників

   У Дніпрі пройшов мітинг зоозахисників, які вимагають від депутатів прийняти законопроект, що передбачає посилення покарання за знущання над тваринами.
У першому читанні законопроект вже прийняли, та захисники контролюють питання та прагнуть остаточного прийняття законопроекту, який передбачає, як адміністративну, так і кримінальну відповідальність для живодерів. Мітинги захисників тварин пройшли в усіх великих містах країни.
   Ветеринарний лікар з Дніпра  - Дмитро Сорокін  рятує тварин близько 10 років. Як люди можуть знущатися з чотирилапих знає добре, адже серед його пацієнтів щодня – безхатні коти та собаки. І зараз у лікарні з десяток таких тварин. Серед них  - постраждалі в ДТП і яких у тяжкому стані принесли волонтери. Лікар розповідає  -  найчастіше знущаються з безхатніх маленьких цуценят та невеликих собачок.
   Деякі випадки знущання над тваринами запам*ятає надовго – говорить лікар. Завжди постає питання - хто і навіщо це зробив. Наразі у лікарні одужує песик Скай, принесли його небайдужі люди -  злого і агресивного зі страшними ранами.
   Після одужання киць та собак передають у добрі руки – до волонтерів, що шукають їм через соцмережі  нових господарів. Саме такі люди  прийшли до міськради Дніпра.
   Кожний, хто прийшов з плакатами, може розповісти реальні історії з життя тварин, які пройшли великі страждання. Волонтер Марина Єлісєєва прийшла з онукою. На плакаті - фотографія скаліченої собачки, якому дала притулок жінка. Марвела вилікували , як кажуть – всім світом, в родині живе два місяці. Та довіру песика до людей повернути нелегко.
   Одні калічать – інші лікують і захищають.  Серед тих, хто прийшов на мітинг – Тетяна Кононова, за професією ріелтор, у вільний час допомагає тваринам. Вдома – дві собаки, одна з них – покинута Лада – із зони АТО.
   Трагічних історій тварин вистачає. Припинити їхній потік можливо лише на державному рівні – прийняти відповідний закон, який передбачатиме для живодерів кримінальну відповідальність.