пʼятниця, 30 червня 2017 р.

Студреспубліка 2017 вкотре стартувала у Дніпрі.

   Вже 18 років поспіль масштабний студентський фестиваль приймає молодь із різних міст Дніпропетровщини. Цьогоріч на студреспубліку завітали 11 команд, з університетів Дніпра та області, та 2 команди вже досвідчених гравців.
   Студреспубліку 2017 відкрито. Вісімнадцятий молодіжний фестиваль традиційно стартував на березі Дніпра. Студенти вишукувалися на пляжі, на так званий «парад команд».
   Тут молодь як із Дніпра, так і з інших міст області. Студенти кажуть –на фестивалі планують зарядитися позитивними емоціями.
   Усього 13 команд – 11 студентських, та 2 спецкоманди – із так званими «дідами». Діди – вже не студенти, проте із задоволенням беруть участь в усіх конкурсах та заходах.. Щоправда, такі досвідчені учасники тут  не змагаються за першість. Кажуть, просто отримують задоволення від фестивалю.
   П’ятницю та вихідні молодь проведе просто неба. Команди боротимуться між собою.  У програмі – спортивні змагання, конкурси талантів, та, як запевняють організатори, ще чимало цікавого. 
   «Студреспубліка» представляє собою цілу молодіжну державу. Тут мають і власну валюту, і політичні партії. Житимуть студенти на пляжі,  у наметовому містечку. В команди кожного з університетів – власний табір. Його учасники фестивалю оформлювали згідно тематики, що обирали самі. Елемент обраної теми студенти мають демонструвати і в кожному з конкурсів.  Хлопці з медичної академії діляться – їхня команда братиме участь у фестивалі у вигляді племені.
   Впродовж кількох днів команди змагатимуться за першість. Кращі отримають призи. А команда переможців– матиме змогу взяти участь у всеукраїнській «студреспубліці», що відбудеться в серпні, на березі моря.