четвер, 18 травня 2017 р.

Зовнішність оманлива

   Фальшивомонетники не припиняють штампувати підробки, тому громадянам потрібно бути обачнішими. Фахівці наголошують, потрібно завжди звертати увагу на купюри, що дають вам у залишок у вуличних кіосках та магазинах.
   Це підробка найвищої якості, щоб зробити таку цінну псевдокопію потрібна неабияка майстерність та високоякісні пристрої. Частіше у грошових операціях шахраї використовують менш вдалі фальшивки, які можна відрізнити від справжніх грошей, лише звернувши свою увагу. А от якщо ви не впевнені в тому що купюра є оригіналом, то є нехитрий спосіб перевірки.
   Вдосконалюються методи боротьби, а за ними і методи підробки. Зловмисники навчилися обдурювати не лише людей, а й техніку. Термінали прийому купюр, що зараховують кошти на електронний гаманець тепер також під загрозою. Інколи пристрій сканує купюру по секціях, тому завдання для шахраїв – лише вклеїти шматок справжньої купюри у правильну секцію. Проте є й інші способи.
   Українська гривня за показником захисту – входить у п’ятірку валют світу, що захищені найкраще. Маючи досвід досить успішної підробки, фальшивомонетники можуть підробити і долари, і євро. Не зупиняє зловмисників і можливе покарання  від 7 до 15 років ув’язнення.   Проте що робити якщо вам у руки потрапила фальшивка?
   Тож будьте уважними з грошима, які потрапляють вам у руки. Перевірити зайвий раз не завадить. Але за можливості, спеціалісти радять використовувати електронні гроші, так ви зможете з більшою вірогідністю не стати жертвою шахраїв.