четвер, 18 травня 2017 р.

Сесія міськради

   105 мільйонів на благоустрій міста, адресна допомога ветеранам Другої світової війни та фінансування 6ї лікарні. У Дніпрі провели 21 сесію міськради. Депутати знову перерозподіляли кошторис. Цього разу – з додаткових доходів бюджету. Не обійшлося і без суперечок.
   21 сесія міськради розпочалася зі з’ясування стосунків між активістами та деякими депутатами
   Опісля інциденту депутати повернулися до порядку денного. Почали, як завжди, з бюджетних питань. Зокрема розподілили додаткові прибутки кошторису, які утворилися за 4 місяця поточного року. Це 184 мільйони гривень.
   Додаткові кошти виділили на ремонт будинків, які беруть участь у програмі софінансування ОСББ.
   6 млн субвенції розподілили патрульній поліції на ремонт автомобілей. 4 з половиною мільйони на закупку обладнання для виготовлення біометричних паспортів, стільки ж на підготовку пляжів до літнього сезону. Майже 10 мільйонів надали на допомогу незахищеним верствам населення.
   Також дніпровські депутати позбавили фінансування ветеранські організації та збільшили адресну допомогу ветеранам Другої світової війни на тисячу шістсот гривень. А ось суперечки розгорілися навколо фінансування інспекції з праці -  Її утримання обійдеться міському бюджету в 2 мільйони на рік.
   300 тисяч гривень місцеві обранці розподілили на обслуговування 6ї лікарні. А також виділили кошти на купівлю 5 нових машин швидкої допомоги.