вівторок, 16 травня 2017 р.

Будинки-привиди

   Їх так багато, що люди просто проходять повз і не помічають. Будинки, що руйнуються знаходяться по всьому місту. Деякі буквально тріщать по швах, інші потроху просідають. Розсипатись такі споруди можуть у будь-який момент. Такі об’єкти небезпечна і для пішоходів, і для проїжджачих автівок.
   Будинки-привиди Дніпра хоча і не дуже помітні, проте вони скрізь. Найвідоміший – готель Парус, що постійно чекає на інвесторів. Будівля вже стала домівкою для безхатченків та улюбленою розвагою місцевих екстремалів. При цьому готель є і чинником сумної статистики нещасних випадків.
   Подібні будівлі знаходяться і поблизу  шкіл. Шукачів пригод вистачає, тож і по таким будинкам існує чимала статистика смертельних випадків.  Кожного дня на небезпеку наражаються і дорослі, і малеча.
   Проте є споруди, що можуть впасти на проїжджу частину чи, навіть, на голову перехожим. Далеко ходити не треба. Лише у центрі міста таких близько п’яти.
   Ба більше, деякі винахідливі рекламодавці використовують такі будинки у якості безкоштовного банера.
  Ще одна сумнозвісна споруда обвалилась 16 травня. Велика стіна будівлі колишньої лікарні Червоного Хреста впала. Цього разу ніхто не постраждав.
  Такі об’єкти псують обличчя міста,  загрожують життю та здоров’ю городян.  Аби дізнатись хто відповідальний за стан таких небезпечних споруд  та чому їх не зносять ми написали запити у відповідні інстанції. Чекаємо на відповідь.