неділя, 23 квітня 2017 р.

Понівечені околиці

   Без світла та тепла. Вже котрий день мешканці вулиці Волзька, 16 сидять у темряві. Нічого з електроприладів не працює, продукти зберігають на підвіконнях чи навіть за вікнами.
   Мешканці будинку з розумінням поставились до наслідків від неочікуваної зими, проте бути без світла вже не можуть. Вони добре розуміють, що якщо цієї п’ятниці до них не приїдуть комунальники, то електроенергії їм ще довго не бачити.  
   Люди вже стукали у всі можливі двері.
   Вимушеним канікулам без світла не раді навіть школярі. Саме тому маленький Назарчик як справжній активіст вийшов до нас із плакатом. 
   Мешканці цього будинку впевнені, що багатьох проблем можна було б уникнути, якщо їм обрізали усі аварійні дерева. Але, за словами людей, обрізали лише акації.
   На вулиці Кам'янська, біля будинку 38 ситуація також не краща. Через повалені дерева та лінії електропередач пройти тут не лише складно, але й небезпечно.
   Пан Руслан розповідає, гілки то не найбільша проблема. Бідкається, третій день поспіль на їхній вулиці немає світла. Говорить, лише у будинку № 38 без електропостачання лишилося 60 квартир. Відтак обігріти оселю чи приготувати їжу завдання не з простих.
   Пан Максим також мешкає на вулиці Кам'янській. Чоловік говорить, він неодноразово звертався до Жилсервісу-2, аби комунальники розпочали роботи та прибрали гілкИ, але результату це не дало. Вкотре телефонуємо вже разом з нашою знімальною групою.
   Пан Максим пояснює, іншої відповіді вони не чули, лише автовідповідач. Для того аби проблему все ж зрушити з мертвої точки люди звернулися до компанії ДТЕК.
   Місцеві мешканці кажуть, те що заявку прийняли - звичайно добре, але проблему це не вирішить.
   Коли комунальні служби доїдуть до цього віддаленого району Дніпра та приберуть гілкИ невідомо. Тож людям залишається лише сподіватися, що відповідні компанії про них не забудуть.