неділя, 23 квітня 2017 р.

Встановлення загальнобудинкових лічильників газу

   Більшість мешканців багатоповерхівок проти встановлення загальнобудинкових вузлів обліку і всіляко цьому перешкоджають. Люди відвойовують своє право на індивідуальні лічильники.
   На одному з будинків житлового масиву Тополя-1 днями комунальники намагалися встановити загальний газовий лічильник. Але мешканці цього не дозволили. У майстра газової служби всіляко вимагали документи та дозволи на встановлення лічильника, але марно.
   Мешканцям будинку нічого не залишилось як визвати на місце поліцію.
   Патрульні в свою чергу визвали слідчу групу. На місці склали протокол та заяву, яка дозволить в подальшому звернутися до суду на рахунок неправомірних дій представників газової служби.
   Протокол зібрання жильців про відмову від загальнобудинкового лічильника газу вже складали другого квітня і з прикріпленими заявами користувачів газу зверталися до постачальника послуг. Але на це реакції не отримали. Тепер змушені робити все наново.
   Схожа ситуація сталася по проспекту Гагаріна. Мешканцям 163 будинку після спроби встановити загальнобудинковий лічильник взагалі відрізали газ.
   Спроби мешканців домогтися відновлення газопостачання без встановлення загальнобудинкового лічильника досі марні.
   Співробітник газової служби, який приїхав з робочими встановити загальний лічильник, не заперечує зобов’язаність постачальника  встановити індивідуальні лічильники. Причину такого стану речей пояснює наступним.
   Перший журналістський запит до Дніпрогазу було відправлено 11 квітня з проханням надати відповідь з приводу відключення газопостачання
   Але досі відповіді не отримали. Відправляємо новий запит  і так само чекаємо відповіді.