вівторок, 4 квітня 2017 р.

Нове хірургічне відділення

   Нове хірургічне відділення зводять на місці поліклініки №1 центру здоров’я матері та дитини імені професора Руднєва. Як говорить його головний лікар, це дозволить прийняти вдвічі більше пацієнтів. Їх за рік до хірургії звертається близько півтори тисячі.
Поруч повністю реконструюють педіатричне відділення. Будівництво проводиться за рахунок обласного та міського бюджетів. Усі роботи було розпочато влітку минулого року
   Поряд з центром здоров’я матері та дитини триває будівництво двох об’єктів. Поліклініку під номером 1, на місці якої зараз будують новий хірургічний корпус, через аварійний стан довелося знести.
   Планується звести шестиповерхову будівлю. На першому поверсі буде приймальня та діагностичне відділення. На шостому з’являться п’ять операційних. На решті поверхів будуть палати для пацієнтів. Як повідомляє генеральний підрядник, будівельні роботи виконані на 70 відсотків. Що стосується педіатричного відділення, його повністю перепланували всередині, замінили вікна та добудували ще один поверх.
   Наразі будівельні роботи виконані більш ніж на половину. Завершити обидва об’єкти планують впродовж 2017 року. Перед здачею в експлуатацію хірургічний корпус та педіатричне відділення оснастять сучасним обладнанням.