вівторок, 4 квітня 2017 р.

Діти рятують життя

   Соціальний проект, який втілюють у життя в багатьох європейських країнах реалізували і у Дніпрі. В 23-й школі закордонні лікарі разом з нашими фахівцями провели для учнів тренінг з надання домедичної допомоги та серцевої реанімації.
Основним прийомам діти навчалися на спеціальних манекенах, а вдосконалювати навички і надалі – будуть на сучасному дефібриляторі, що подарувала школі британська асоціація лікарів.
   Повна зала школярів. Всі чекають на гостей. Сюди завітали лікарі, аби провести тренінг, та навчити дітлахів надавати першу домедичну допомогу. Серед лекторів – фахівці з Великобританії, Нідерландів та медики лікарні Мечникова.
   Спочатку теорія, потім практична частина. Учні вдосконалювали вже здобуті навички на лікарях та спеціальних манекенах. В першу чергу медики намагалися привернути увагу дітей до серцевої реанімації. Тож школярі навчалися робити штучне дихання та масаж серця.
   Вчили і працювати з дефібрилятором. Для того, аби учні могли практикуватися у цій справі і надалі - медики подарували навчальному закладу сучасний апарат для серцевої реанімації. Фахівці діляться, навчитися їм користатися  – досить не складно, а у нагоді це може стати кожному.
   Учні активно брали участь у таких майстер-класах. Кажуть, у такій формі засвоювати матеріал – цікавіше, та простіше, ніж здобувати інформацію у підручниках.
   Дніпровська школа стала другою в Україні, якій закордонні медики подарували сучасний дефібрилятор, та провели тренінг для старшокласників. У планах лікарів – провести лекції і в інших навчальних закладах країни. А вже незабаром медики з Великобританії обміняються досвідом з фахівцями лікарні імені Мечникова.