понеділок, 3 квітня 2017 р.

Парковку автомобілістам

   Минулої п’ятниці ввечорі активісти Дніпра намагались довести комунальному підприємству «Міськавтопарк», що платна парковка на Привокзальній площі поза законом. Чи вийшло в них це зробити?
   Один з активістів Дніпра днями намагався заїхати на паркувальний майданчик при цьому не хотів сплачувати кошти при в’їзді. Чоловік намагався довести паркувальникам, що за законом вони не мають права брати кошти з водіїв. У результаті словесної сутички активістові забризкали з балончика очі.
   Як результат – майже усі активісти міста вирішили довести незаконність парковки на Привокзальній площі. Першого дня, після приїзду правоохоронних органів та написання заяви про здирництво, паркувальники відкрили шлагбаум та пускали на неї безкоштовно. Проте наступного дня вони знов просили за в’їзд гроші і активісти повернулись.
   Третього квітня на привокзальній площі не має жодних паркувальників. Як нагадування лише зрізані знаки та шлагбаум. В’їзд вільний.
   Тепер намагаються боротися і з іншими парковками  КП «Міськавтопарк», що мають стати також безкоштовними. Одна з таких знаходиться біля центрального ринку Дніпра. Поки знімальна група на місці паркування працівників не видно і все начебто безкоштовно, проте, якщо пройти трошки далі, виявляється, що за стоянку все ж таки треба платити.
   На питання: чи планується зняти плату за паркування  працівник відмовчується і йде до наступного клієнта. Згідно закону паркувальне місце має бути обладнане паркоматом – пристроєм, що приймає гроші та видає чек. Про паркувальників із терміналом у руках не написано нічого.