четвер, 20 квітня 2017 р.

Студентський саміт

   У Дніпрі стартував третій міжнародний саміт для студентів. Такий захід в обласному центрі проводять з 2015 -го року. Тоді до участі долучилося дванадцять учасників з усієї України. Цьогоріч свої проекти презентувало два десятки студентів. До Дніпра приїхали не лише молоді та ініціативні українці, а й колеги з-закордону.
   Серед гостей саміту студенти з США та Європи. Своїми доробками поділилися і колеги з Польщі. Кшиштоф Козмінський розповідає, на самміті він представляє Варшавський університет. Захищатиме проект, який направлений на співпрацю України та Польщі.
   «Я презентую проект який фіксується міністерством вищої освіти Польщі. Загалом на саміти ми представимо три проекти. Один мій колега  розповість про юридичні клініки в Польщі, а інший підготував роботу, що пов’язана з покаранням людей які вживають наркотики.»
   А ось студенти зі Сполучених Штатів говорять, до саміту долучилися аби поділитися з українцями своїм досвідом створення демократичного суспільства.
   «Мі хочемо розповісти про засновників Американської держави і донести до українців те як вони побудували наше демократичне суспільство. В першу чергу наша держава слідує біблійським принципам тому нам, як християнам важливо донести цю інформацію.»
   В свою чергу вихованці університету внутрішніх справ кажуть, їм також є про що розповісти закордонним гостям. На саміт молодь підготувала проект про громадський контроль в Україні.
   Організатори заходу говорять, такий захід проводять вже третій рік поспіль та цього разу отримали рекордну кількість заявок від студентів. Загалом для участі відібрали два десятки команд.
   Своїми доробками студенти ділитимуться впродовж двох днів. Переможців визначать вже двадцять першого квітня.