понеділок, 3 квітня 2017 р.

Донорський флешмоб

   У Дніпрі стартував донорський флешмоб. Реалізують його у рамках всеукраїнського проекту «Допомога йде», що надає медичну підтримку мешканцям прифронтових територій.  Мета акції – поповнити запаси банку крові.
   Щоденно лікарні Дніпра потребують близько 50 літрів крові. Та необхідної кількості, жаліються медики, не вистачає. Аби поповнити запаси банку крові, у місті влаштували донорський флешмоб. У рамках всеукраїнського проекту «Допомога йде», що надає медичну підтримку мешканцям прифронтових територій. Розпочав флешмоб заступник командира Сухопутних військ – Сергій Наєв.
   Передати обов’язок здати кров, військовослужбовець планує бійцям оперативного командування «Схід». Завдяки цій акції, впевнені медики, буде врятовано не одне життя. Та наголошують: проблема нестачі крові актуальна у будь-який час.
   Загалом з квітня 2014-го, завдяки запасам Дніпропетровського банку крові, була надана допомога більше, ніж трьом тисячам постраждалим у зоні АТО. Та війна все ще продовжується, наголошують лікарі, та просять містян не бути байдужим, долучитись до благодійної акції.