понеділок, 24 квітня 2017 р.

Фестиваль тату

   Дніпровський фестиваль татуювання зібрав разом десятки майстрів з різних регіонів України. Не менше було і прихильників цього мистецтва. Чим дивували відвідувачів на незвичайному фестивалі?
   Татуювання – у 20му столітті асоціювалося з чимось негативним, тату робили особи  з кримінальним минулим. Проте у  двадцять першому столітті татуювання перетворилося на справжнє мистецтво. Тепер таких майстрів навіть називають художниками.
   Це вже четвертий фестиваль татуювання, який проходить у Дніпрі. У цьому році він зібрав десятки майстрів зі всієї країни. У кожного майстра свій окремий стиль.
   Окрім майстрів на фестиваль завітало і чимало охочих зробити собі тату. Більшість бажаючих вже мають татуювання, та просто доповнюють колекцію картин на власному тілі. Хтось робить це на удачу, а хтось просто для етичного задоволення.
   А хтось прийшов сюди, щоб зробити своє перше тату.
   Отже, кожен бажаючий міг зробити собі тату на будь-який смак, починаючи від східного стилю і закінчуючи старослов’янськими символами. А хто хотів залишити тіло чистим, той міг просто насолодитися естетикою живопису на людській шкірі.