середа, 19 квітня 2017 р.

Благодійне чаювання

   Розмова з видатними дніпрянами за чашкою чаю. Таку можливість може отримати кожен, хто візьме участь в акції, яку проводять благодійні фонди.
   Капітан футбольного клубу Дніпро, перший радник голови облдержадміністрації  та головний рабин Дніпра  – це далеко не повний перелік відомих  людей міста, з якими можна поспілкуватись, прийшовши на благодійне чаювання.
   Всі зібрані кошти підуть на придбання нейросонографа для дитячої міської лікарні №5. Він дозволяє виявити патології мозку у новонароджених і попередити важкі захворювання.
   Лікарі переконують, що співпраця з благодійними фондами є важливою частиною їхньої роботи, аби діти отримували своєчасну допомогу
   Поспілкуватись із відомими людьми і водночас допомогти дітям можна придбавши квиток вартістю 300 гривень,  на сайті благодійної організації, 248.dp.ua
   Організатори запрошують на чаювання всіх, хто хоче гарно провести час з відомими особистостями і водночас допомогти дітям. Чаювання відбудеться  20-го квітня о 18:00, за адресою вулиця Вернадського,  23.