понеділок, 24 квітня 2017 р.

Сорок років з підтопленим підвалом

   Мешканці будинку номер 6, що по вулиці Казакевича скаржаться на постійні затоплення, сирість та неприємний запах каналізаційних стоків. Люди бідкаються, від постійних поривів потерпає три під’їзди, а це понад сотня квартир.
   Пориви каналізаційних труб та неприємний запах. У будинку  № 6, що по вулиці Козакевича люди страждають від постійного підтоплення підвалу, що у восьмому під’їзді. Місцеві розповідають, головна причина – старі труби. Люди говорять, комунальні служби вони викликають мале не щомісяця. Сморід та сирість не дають спокійно жити.
   Про ненадійні труби та можливі пориви мешканці дізналися сорок років тому. Люди згадують, вперше каналізаційними водами підвал заповнився ще у 76-му. Пані Зінаїда говорить, на їхню думку, саме тоді комунальники допустили головну помилку.
   Аби показати наслідки постійних поривів пані Зінаїда запрошує до своєї квартири. Жінка  згадує, двадцять років  тому їхній будинок просів та почав тріщати по швах. Говорить, тріщини у стінах, стелі та підлозі своїми силами вони латають регулярно. 
   Люди бідкаються комунальники їх просто не чують.
   Для того аби розібратися в ситуації ми звернулися до Жилсервісу-2, який обслуговує будинок. Начальник виробничо-технічного відділу запевнив заявку від мешканців мають, та наразі вже відкачують воду.
   Мешканці підтвердили, воду у підвалі їм відкачали. Наразі сподіваються, що старі труби все ж таки  замінять.