середа, 19 квітня 2017 р.

Наслідки негоди

   Значне зниження температури та снігопад. У Дніпрі в середині квітня стовпчик термометра опустився вночі до мінус 5 градусів.  Така негода вплинула не лише на дніпрян, а й на місцеві зелені насадження та обласний врожай.
   Теплий вітерець та квітучі дерева. Така погода радувала дніпрян ще на початку місяця та наразі область зустріла південно-західний антициклон. 
   Снігові кучугури та метелиця. Квітень подарував дніпрянам справжню зимову казку та за словами спеціалістів такі витівки природи можуть вплинути на майбутній врожай.
   В першу чергу аномальні погодні умови вплинуть на абрикос, персик та ранню черешню. Спеціалісти кажуть, саме ці дерева розквітли на початку місяця та прийняли на себе основний удар природи.
   За словами фахівців, інші плодово-ягідні культури від негоди не постраждають та цьогоріч врожай яблук та вишень в Дніпропетровській області буде пізнім. Також спеціалісти кажуть, що для ранніх сільськогосподарських культур, таких як ячмінь, горох чи соняшник додаткові опади лише на користь.
  В обласному Гідрометцентрі, заспокоюють, така температура протримається лише до кінця тижня. З 23-го квітня стовпчик термометра підніметься до + 10 градусів.