середа, 12 квітня 2017 р.

Довгобуд у центрі Дніпра

  Бульвар Кучеревського занепадає на очах мешканців міста.Раніше мальовниче місце, а сьогодні засмічений шматок землі.
Бульвар Кучеревського потроху втрачає свою привабливість через сміття та відкритий доступ до будівництва, що робить це місце ще небезпечним. Адже будівля планувалась бути високою і допитливі мешканці, потрапивши на територію довгобуду, можуть не втримати рівновагу та скалічити себе. Хоча мешканцям міста лячно, проте вони продовжують ходити звичним маршрутом.
   Будівництво не лише псує загальний вигляд, а й несе загрозу здоров’ю городян, тому ми звернулись до працівників архітектурно-будівельної інспекції Дніпра. Там нам повідомили, що забудовник мав закінчити роботу ще у 2008 році.
   Виходить, що документів на дозвіл будівництва немає і є довгобуд, що  займає площу міста та наразі є доволі небезпечною ділянкою. Цю ситуацію чиновниця управління державного архітектурно-будівельного контролю прокоментувала наступним чином.
   Чи існують ще якісь державні органи, які б мали відповідати за цю ділянку в управлінні державного архітектурно-будівельного контролю пояснити не змогли. Проте власникам небезпечної ділянки варто б було подбати про безпеку дніпровців, які пересуваються цієї територією. Та й навести лад, бо смітник у центрі міста аж ніяк не прикрашає обласний центр.