вівторок, 4 квітня 2017 р.

Висадка дерев на Алеї пам'яті

   У сквері біля облдержадміністрації  висадили дерева у пам'ять про загиблих під час подій на Майдані та в зоні АТО. До цієї справи долучилися всі  містяни, знайомі  та родичі померлих.
   Висадити вічнозелені у пам'ять про загиблих воїнів Дніпропетровщини прийшли їхні рідні, друзі, військові побратими, волонтери та просто небайдужі люди. Серед них і Ратибор – учень сто сорок восьмої школи. Хлопець впевнений:  військовий – почесна та мужня професія.  Але для себе хоче обрати інший життєвий шлях.
    Син Світлани Коцяр був на Майдані та служив в зоні АТО. Двадцятирічний Ігор любив життя та свою країну, хотів для неї кращого майбутнього. Під час служби  загинув у Лисичанську. Цього дня пані Світлана прийшла долучитися до створення Алеї пам’яті для сина та таких же відважних хлопці, в як він. Їм не судилося повернутися з цієї війни.
   Загалом на Алеї пам’яті будуть рости сто вісімдесят вічнозелених. Зараз їхня висота сягає близько ста вісімдесяти сантиметрів.
   Офіційне відкриття Алеї пам’яті запланували вже у травні. Тут будуть стели з фото, які відображають події на Майдані та в зоні АТО. Прізвища загиблих надрукують на скляних табличках. Вночі тут буде спеціальне освітлення, аби побачити фото та імена героїв можна було і у темряві.