понеділок, 3 квітня 2017 р.

Молитва за Україну

   У Дніпрі помолилися за українських бійців та мир в нашій країні. На захід зібрались представники всіх конфесій. Впевнені, що у такий нелегкий для України час варто об’єднатися, аби разом подолати війну на Сході.
   У центрі Дніпра зібрались представники усіх конфесій. Помолитися за спокій в Україні також прийшли десятки людей. Для пані Тетяни, війна – особливо болюча тема. Рік тому вона втратила свого сина, який героїчно загинув у бою, рятуючи своїх побратимів.
   Біль війни, каже жінка, він для кожного однаковий. У такий складний для нашої країни час варто об’єднатися та разом молитися за Україну. 
   Пан Володимир – пастор місцевої християнської церкви. Він допомагав українській армії з початку військових дій на Сході. На власні очі бачив жахіття війни, коли привозив у зону АТО гуманітарну допомогу. Чоловік дуже сподівається, що все це вже незабаром закінчиться, і ми переможемо. Наголошує, варто вірити у це та молитися.
   Дуже важливо, наголошують учасники заходу, що тут зібрались представники усіх конфесій. Адже, Україна, кажуть, - єдина для всіх. Незважаючи на релігійні розбіжності.
   Із безмежною надією в серці, люди помолилися за долю України. Сподіваючись, що перемога вже поруч.