понеділок, 20 березня 2017 р.

Атовці грають у "Мафію"

   У Дніпрі ветерани АТО грали в «Мафію». Аби спробувати свої сили у цій інтелектуальній грі на захід з’їхались десятки людей зі всієї області. Такий незвичний спосіб реабілітації наші захисники обрали самостійно.
   У стінах облдержадміністрації цими вихідними був справжній аншлаг. Тут влаштували гральний майданчик для демобілізованих бійців АТО. Подібні заходи у Дніпрі стали вже традиційними, їх проводять у рамках програми реабілітації вояків. Та зазвичай, розповідає    Андрій, – один із демобілізованих, це були спортивні змагання. На цей раз, каже, вирішили додати трохи креативу.
   А от Сергій – вже досвідчений гравець. Аби зіграти у «Мафію» з дніпровськими атовцями, йому довелось здолати чималий шлях, чоловік приїхав з Нікополю. У його рідному місті, розповідає, вже не раз влаштовували такі заходи. Правила гри, каже Сергій, дуже прості. Тож, запевняє, зіграти у «Мафію» може кожен.
  За правилами гри: мафіозі ведуть війну проти мирного населення. Завдання мешканців – вирахувати хто є злочинцем.
   Вибір бійцями такої гри, кажуть організатори, був для них дуже несподіваним. Але, діляться, хлопці дуже просили.
   Пограти у стінах облдержадміністрації зібрались десятки людей. Це не лише колишні вояки, а й їхні родичі та волонтери. Пан Сергій завітав разом із сином. Зізнається, у «Мафію» гратиме вперше. 
   Якщо ця гра припаде до душі демобілізованим, то, обіцяють організатори, влаштовуватимуть її частіше. Бо, кажуть, головне - аби наші хлопці скоріше адаптувались у мирному житті.