понеділок, 6 березня 2017 р.

Благодійний концерт


   Допомоги просять лікарі єдиної на Дніпропетровщині дитячої хірургії. Медзакладу не вистачає оксигенаторів. Це спеціальні апарати, що насичують кров киснем під час операцій. Їх потрібно, як мінімум 10.
Те, чим зараз користуються медики, зіпсоване від часу обладнання, яке ось-ось вийде з ладу. На допомогу визвалися благодійні організації: «Кіддо» та «Добродій» спільно влаштували концерт, де виступали обдаровані діти.
   4-го березня у Дніпрі, в Академії музики імені Глінки відбувся благодійний концерт. У ньому взяли участь діти від 7-ми до 15ти років. Юні музиканти грали класику на різних музичних інструментах. А зіркою благодійного концерту став Артем Терещенко.
   Здібності хлопця вже помітили у Європі. На конкурсі у Мілані піаніст зайняв перше місце. Артем Терещенко не став осторонь від благодійності і охоче погодився взяти участь в  концерті.
   Всього на концерті представили 12 номерів. Окрім гри на музичних інструментах були і співи. Організатори відзначають, учасники заходу віднеслися до благодійної справи з великим бажанням.
   У залі повний аншлаг. Усі білети продані за ціною 300 та 500 гривень. За підрахунками організаторів зібрати планували 130 тисяч гривень, та результат перевищив очікування.
   На всі ці кошти буде придбано життєво необхідне обладнання для відділення дитячої кардіохірургії, в якій щорічно оперують близько 300 малюків з вродженим пороком серця.
   Придбати обладнання планується вже за місяць. І тоді шанс на життя зможуть отримати більше малюків.