середа, 22 березня 2017 р.

Електронний суд

   У Дніпрі продовжується впровадження електронних сервісів ІGov у державні структури. Тепер спрощеною технологією документообігу користується Дніпропетровський апеляційний господарський суд. Таке співробітництво закріпили меморандумом, який підписали голова суду та координатор проекту ІGov.
   Впровадження та можливість користуватися сервісом державі не коштувало ані копійки. Фінансування електронна система не потребує, бо розробляється і впроваджується за рахунок волонтерів громадської організації ІGov. Тепер, завдяки цій системі, заяви до суду юристи зможуть направляти за допомогою Інтернету.
r />   Серед переваг не тільки зручність у користуванні, а й запобігання корупції у судовій системі. Також у процесі процедури використовується електронний підпис, який вважається надійнішим, бо підробити його важче ніж звичайний підпис на папері. Це значно підвищує безпечність сервісу.
   Для того щоб скористатися послугою достатньо лише мати необхідні документи в електронному вигляді та Інтернет. Зробити це можна з будь-якого куточка світу.
   На черзі запровадити електронний документообіг ще у восьми господарських судах апеляційної інстанції Дніпра. Цей досвід можуть підхопити і інші міста України теж абсолютно безкоштовно.