четвер, 23 березня 2017 р.

Двадцять металевих уламків по всьому тілу та одна складна операція

   Тиждень тому до ветеринарної клініки Дніпра з вогнепальним пораненням привезли  рудого кота. Тварину розстріляли з дробовика в селищі міського типу неподалік Дніпра. На своєму порозі чотирилапого  знайшов один з місцевих мешканців. За допомогою чоловік звернувся до волонтерів.
   Його знайшли ледь живим та з численними вогнепальними пораненнями по всьому тілу. Уламки з дробовика потрапили у хребет, лапки та голову. Волонтери розповідають, все сталося у селищі Обухівка. Після нападу тварина з останніх сил доповзла до одного з будинків. Там йому і надали першу допомогу.
   За декілька днів після поранення волонтери звернулися до ветеринарної клініки. Тут тварині зробили рентген та прооперували. З тіла дістали чотирнадцять металевих уламків. На черзі ще одне оперативне втручання.
   Після операції пухнастик  отримав не лише шанс на повноцінне життя, а і нове ім’я. Волонтери назвали котика – Купідоном.  За прогнозами ветеринара на лапи він встане вже за три – чотири місяці. А поки тварина проходить реабілітацію волонтери підшукують для нього нових господарів.
   Лікар каже, подібні випадки у нашому місті не рідкість. Розповідає, за минулий тиждень лише у цій ветеринарній клініці прооперували чотири тварини з подібними травмами. Пояснення таким вчинкам лікарі та волонтери надають лише одне…
   Хто та навіщо познущався з Купідона невідомо. Волонтери говорять, вони неодноразово виходили на мітинги протесту з вимогами: посилити відповідальність  за жорстоке поводження з тваринами, аби не залишати живодерів безкарними.  Відтак і у понеділок, 20-го березня провели черговий мітинг. Кажуть поки безрезультатно. 
   Спеціалісти кажуть, для того аби закон все ж запрацював кожен українець має почати з себе. Варто пам’ятати – якщо сьогодні ваш сусід чи знайомий замахнулись  на життя тварини, то  вже завтра може нашкодить і людям.