пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Фестиваль «Імперія зірок»

   У палаці дітей та юнацтва Дніпра відбувся гала-концерт всеукраїнського фестивалю вокального та хореографічного мистецтва «Імперія зірок». Обдаровані діти з усієї України дивували яскравими виступами, а поміж номерами отримували відзнаки та нагороди за свою творчість.
   До виступу готується колектив «Алегро». Діти минулого року на фестивалі взяли гран-прі, тому цьогоріч їм випала честь відкривати вже п’ятий ювілейний фестиваль «Імперія зірок». Учасники танцювального колективу зізнаються, готувалися щосили.
   Репетиції давно скінчилися і ось вони вже на сцені витанцьовують під популярну українську пісню.
   Настав час вручати грамоти. Перші два дні фестивалю показали, хто гідний відзнаки. І ось перші переможці. Серед них юний співак Олександр
   Батьки маленьких талантів теж не залишились осторонь. Разом із своїми дітьми завзято готувалися до конкурсу і усіляко допомагали.
   Фестиваль об’єднав талановитих дітей з різних міст України. На сцені творчі колективи змінювалися сольними виступами.Вражали яскраві образи та розмаїття репертуару учасників.
   Фестиваль проходить у Дніпрі вже вп’яте. І кожного разу запалює нові зірки. Журі відзначає, що кожного року є свої тенденції у виборі сценічної постановки та музичних творів.